All Products
-
Multi Packing Machine
-
Screw Air Compressor
-
VFFS Packing Machine
-
Vacuum Seal Packing Machine
-
Corrugated Box Packing Machine
-
Tea Bag Packing Machine
-
Automatic Cartoning Machine
-
Aseptic Carton Filling Machine
-
Robot Palletizer Machine
-
Cup Filling Sealing Machine
-
Direct Drive Air Compressor
-
Reciprocating Piston Compressor
-
Oil Free Screw Air Compressor
-
Oil Free Piston Air Compressor
-
Air Compressor Head
-
Gasoline Portable Generator
-
Air Compressor Spare Parts
-
Fill Seal Packaging Machine
-
Mr.Isaac AsareOlar and the technical team at Xianyang Chic Machinery Co., Ltd were quick to answer questions and walk the Installation team through it all. In the end, the machine is working fine, and we are happy with this purchase.
Keywords [ integrated beverage filling machine ] match 27 Products.
15kw Rotary Screw Air Compressor Air Compressor For Sand Blasting Oil Lubricated Electric Screw Air Compressor Machines
| Model: | CHIC-20A |
|---|---|
| Air Delivery(m³/min/Mpa): | 2.3/0.7; 2.2/0.8;2.1/1.0; 1.8/1.2 |
| Ambient Temperature(℃): | ≤45℃ |
CH-3000B Aseptic Carton Filling Machine with 0.5-1% Filling Accuracy for 100% Pure Juice in 4830mm×2150mm×3780mm Size
| Filling Accuracy: | 0.5-1% |
|---|---|
| Machine Size: | 4830mm×2150mm×3780mm |
| Machine: | SUS304 |
Customized 1000ml Prisma Square Or Basis Aseptic Carton Filling Machine with 1000-3000CPH Packing Capacity and 380V/50Hz Power Supply
| Filling Accuracy: | 0.5-1% |
|---|---|
| Filling Format: | 1000ml Prisma, Square, Or Basis |
| Air Consumption: | 3m³/min, 0.8-1MPa |
CH-6000 Aseptic Carton Filling Machine with 23kW Power Consumption for 100% Pure Juice in 200ml Prisma, Square, or Basis Format
| Power Supply: | 380V/50Hz Or Customized |
|---|---|
| Solution: | Turn Key Proejct |
| Filling Accuracy: | 0.5-1% |
Semi Automatic Mixing and Filling Machine CH-BJLGZ Chili Sauce Packaging and Filling Equipment, Bottled Paste Single Head Filling Machine
| Voltage: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Automatic Grade: | Semi-Automatic |
| Driven Type: | Electric |
Customized Fully Automatic Weighing Label Machine CH-606D Corner Labeling Machine High-speed Flat Weighing Labeling Machine
| Voltage: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Driven Type: | Electric |
CHIC-30A Electric Screw Air Compressor For Dental / Sand Blasting / Car Washing
| Model: | CHIC-30A |
|---|---|
| Air Delivery(m³/min/Mpa): | 3.8/0.7;3.6/0.8; 3.3/1.0; 2.9/1.2 |
| Ambient Temperature(℃): | ≤45℃ |

