All Products
-
Multi Packing Machine
-
Screw Air Compressor
-
VFFS Packing Machine
-
Vacuum Seal Packing Machine
-
Corrugated Box Packing Machine
-
Tea Bag Packing Machine
-
Automatic Cartoning Machine
-
Aseptic Carton Filling Machine
-
Robot Palletizer Machine
-
Cup Filling Sealing Machine
-
Direct Drive Air Compressor
-
Reciprocating Piston Compressor
-
Oil Free Screw Air Compressor
-
Oil Free Piston Air Compressor
-
Air Compressor Head
-
Gasoline Portable Generator
-
Air Compressor Spare Parts
-
Fill Seal Packaging Machine
Keywords [ electric screw type air compressor 15hp ] match 29 Products.
Direct Driven Used 11kw 15hp Screw Drive Air Compressor
| Name: | 11kw 15hp CHIC-15A Direct Driven Used Screw Air Compressor |
|---|---|
| Air Delivery: | 1.6m³/min |
| Electricity: | Three Phase 220/60 Or 440/60 (V//Hz) |
Direct Driven 11kw 15hp Screw Drive Air Compressor
| Name: | 11kw 15hp CHIC-15A Direct Driven Used Screw Air Compressor |
|---|---|
| Air Delivery: | 1.6m³/min |
| Electricity: | Three Phase 220/60 Or 440/60 (V//Hz) |
15HP Oil Free Screw Air Compressor Small Rotary 11KW 293KGS
| Name: | 15HP 11KW 8Bar Direct Driven Used Rotary Oil Free Screw Air Compressor |
|---|---|
| Air Delivery: | 1.56m³/min |
| Electricity: | Three Phase 380/60 Or 440/60 (V//Hz) |
11kw 15hp Screw Air Compressor Portable 3 Phase Screw Compressor
| Type: | Portable Two Stage Screw Air Compressor |
|---|---|
| Maintenance: | Low |
| Cooling System: | Air-Cooled |
Direct Driven 15hp 11kw Electric Screw Compressor
| Durability: | High |
|---|---|
| Cooling System: | Air-Cooled |
| Weight: | Light |
8 bar Belt Electric Screw Compressor Double Control System 1.6m3 min
| Name: | 11kw 15hp CHIC-15A Direct Driven Used Screw Air Compressor |
|---|---|
| Air Delivery: | 1.6m³/min |
| Electricity: | Three Phase 220/60 Or 440/60 (V//Hz) |
15HP Oil Free Screw Air Compressor 1550mm Air And Water Filter
| Name: | CHIC-11BF/8 8Bar Direct Driven Used Rotary Oil Free Screw Air Compressor |
|---|---|
| Air Delivery: | 1.55m³/min |
| Electricity: | Three Phase 380/60 Or 440/60 (V//Hz) |
E35 Steel 11kw Oil Free Screw Air Compressor Industrial Rotary 450KGS
| Name: | 15HP 11KW 10Bar Belt Driven Used Rotary Oil Free Screw Air Compressor |
|---|---|
| Air Delivery: | 1.0 M³/min |
| Electricity: | Three Phase 380/60 Or 440/60 (V//Hz) |

