All Products
-
Multi Packing Machine
-
Screw Air Compressor
-
VFFS Packing Machine
-
Vacuum Seal Packing Machine
-
Corrugated Box Packing Machine
-
Tea Bag Packing Machine
-
Automatic Cartoning Machine
-
Aseptic Carton Filling Machine
-
Robot Palletizer Machine
-
Cup Filling Sealing Machine
-
Direct Drive Air Compressor
-
Reciprocating Piston Compressor
-
Oil Free Screw Air Compressor
-
Oil Free Piston Air Compressor
-
Air Compressor Head
-
Gasoline Portable Generator
-
Air Compressor Spare Parts
-
Fill Seal Packaging Machine
Keywords [ electric screw type air compressor 15hp ] match 29 Products.
15KW Oil Free Screw Air Compressor Centrifugal 8 Bar Direct Driven Type
| Name: | 20HP 15KW 8Bar Direct Driven Used Rotary Oil Free Screw Air Compressor |
|---|---|
| Air Delivery: | 2.4m³/min |
| Electricity: | Three Phase 380/60 Or 440/60 (V//Hz) |
68dB 3 Phase Screw Compressor Rotary 10 Bar Water Lubricated
| Name: | 15HP 11KW 10Bar Direct Driven Used Rotary Oil Free Screw Air Compressor |
|---|---|
| Air Delivery: | 1.36m³/min |
| Electricity: | Three Phase 380/60 Or 440/60 (V//Hz) |
58dB Portable Screw Compressor Electric For Food And Drink Industry
| Name: | CHIC-11BF/10 10Bar Direct Driven Used Rotary Oil Free Screw Air Compressor |
|---|---|
| Air Delivery: | 1.32m³/min |
| Electricity: | Three Phase 380/60 Or 440/60 (V//Hz) |
Blue 11kw Screw Compressor 14L 3 Phase Air Cooling Driect Driven
| Name: | 11kw 15hp 8bar Blet Used Portable Industrial Screw Air Compressor |
|---|---|
| Air Delivery: | 1.6m³/min |
| Electricity: | Three Phase 220/60 Or 440/60 (V//Hz) |
1.2m3 Min 15 Hp Oil Free Rotary Screw Compressor Double Layer Door Structure
| Name: | 15HP 11KW 8Bar Belt Driven Used Rotary Oil Free Screw Air Compressor |
|---|---|
| Air Delivery: | 1.2 M³/min |
| Electricity: | Three Phase 380/60 Or 440/60 (V//Hz) |
690 KGS Small Rotary Screw Compressor Technologies 6.2m3 Min
| Name: | 11kw 15hp CHIC-15A Direct Driven Used Rotary Screw Air Compressor 8Bar |
|---|---|
| Air Delivery: | 6.2m³/min |
| Electricity: | Three Phase 380/60 Or 440/60 (V//Hz) |
Gable Top Carton Automatic Cartoning Machine Heat Sealing Safety with Emergency Stop Button
| Pressure Intensity: | ≥0.6MPa 15HP/11KW 16bar With Air Dryer ,a 500L Storage Tank And 4 Sets Filers And Oil Separators |
|---|---|
| Dimension Range: | 200ml,250ml, 350ml, 450ml,500ml, 1L |
| Carton Closing: | Heat Sealing |
Gable Top Carton Automatic Cartoning Machine Heat Sealing Safety with Emergency Stop Button
| Pressure Intensity: | ≥0.6MPa 15HP/11KW 16bar With Air Dryer ,a 500L Storage Tank And 4 Sets Filers And Oil Separators |
|---|---|
| Dimension Range: | 200ml,250ml, 350ml, 450ml,500ml, 1L |
| Carton Closing: | Heat Sealing |
Intact Stainless Steel 304 Automatic Cartoning Machine for Milk Beverage Water Wine Detergent Sauce
| Packing Capacity: | 800-1000 Packs/hour |
|---|---|
| Dimension: | L:3800mm, W:1500mm, H:1800mm |
| Dimension Range: | 200ml,250ml, 350ml, 450ml,500ml, 1L |

