All Products
-
Multi Packing Machine
-
Screw Air Compressor
-
VFFS Packing Machine
-
Vacuum Seal Packing Machine
-
Corrugated Box Packing Machine
-
Tea Bag Packing Machine
-
Automatic Cartoning Machine
-
Aseptic Carton Filling Machine
-
Robot Palletizer Machine
-
Cup Filling Sealing Machine
-
Direct Drive Air Compressor
-
Reciprocating Piston Compressor
-
Oil Free Screw Air Compressor
-
Oil Free Piston Air Compressor
-
Air Compressor Head
-
Gasoline Portable Generator
-
Air Compressor Spare Parts
-
Fill Seal Packaging Machine
-
Mr.Isaac AsareOlar and the technical team at Xianyang Chic Machinery Co., Ltd were quick to answer questions and walk the Installation team through it all. In the end, the machine is working fine, and we are happy with this purchase.
Keywords [ 3 in 1 water filling machine ] match 420 Products.
500ML Large Volume Infusion Bottle Filling Production Line Increase Production Efficiency
| Delivery Time: | 60 DAYS |
|---|---|
| Payment Terms: | Western Union, L/C, T/T, MoneyGram |
| Supply Ability: | 1+PC+60 DAYS |
115 PSI Maximum Pressure Screw Air Compressor 0.26M3/min 115psi/8bar
| Air Delivery: | 206/0.206 |
|---|---|
| Maximum Pressure: | 115PSI/8BAR |
| Condition: | New Air Compressor |
90×2mm Cylinder Air Cooled Reciprocating Piston Compressor 6HP/5.5KW Cooling Method
| Model: | DW-0.6/8 |
|---|---|
| Power(Kw/Hp): | 5.5/6.0 |
| Cylinder Dia×No.(mm): | 90×2 |
DV-2065 Durable Reciprocating Piston Compressor 60-90 dB Low Noise Positive Displacement Compressor
| Application: | Industrial, Commercial, Residential |
|---|---|
| Lubrication: | Oil-Lubricated |
| Speed: | 920 RPM |
Industrial Rotary Screw Air Compressor 55kw 75 Hp 9.8m3 Min
| Name: | 55kw 75hp 380V CHIC-75A Direct Driven Used Rotary Screw Air Compressor |
|---|---|
| Air Delivery: | 9.8m³/min |
| Electricity: | Three Phase 380/60 Or 440/60 (V//Hz) |
40HP 10 Bar Small Rotary Screw Air Compressor 30kw Portable
| Name: | 30kw 40hp CHIC-40A 10Bar Direct Driven Used Portable Screw Air Compressor |
|---|---|
| Air Delivery: | 3.4m³/min |
| Electricity: | Three Phase 380/60 Or 440/60 (V//Hz) |
Direct Driven Rotary Screw Air Compressor 7.5kw 10hp Air Cooling
| Name: | 7.5kw 10hp CHIC-10A 10bar Direct Driven Used Small Rotay Screw Air Compressor |
|---|---|
| Air Delivery: | 1.0m³/min |
| Electricity: | Three Phase 380/60 (V//Hz) |
Direct Driven Rotary Screw Air Compressor 7.5kw 10hp Air Cooling
| Name: | 7.5kw 10hp CHIC-10A 10bar Direct Driven Used Small Rotay Screw Air Compressor |
|---|---|
| Air Delivery: | 1.0m³/min |
| Electricity: | Three Phase 380/60 (V//Hz) |
7.5kw 10hp rotary Screw Type Air Compressor Direct Driven
| Name: | 7.5kw 10hp CHIC-10A 10bar Direct Driven Used Small Rotay Screw Air Compressor |
|---|---|
| Air Delivery: | 1.1m³/min |
| Electricity: | Three Phase 380/60 (V//Hz) |
45kw Screw Air Compressor Helical 25um 68db1000mm 900kgs
| Name: | 45kw 60hp CHIC-60A Direct Driven Used Rotary Screw Air Compressor 8Bar |
|---|---|
| Air Delivery: | 7.5m³/min |
| Electricity: | Three Phase 380/60 Or 440/60 (V//Hz) |

