All Products
-
Multi Packing Machine
-
Screw Air Compressor
-
VFFS Packing Machine
-
Vacuum Seal Packing Machine
-
Corrugated Box Packing Machine
-
Tea Bag Packing Machine
-
Automatic Cartoning Machine
-
Aseptic Carton Filling Machine
-
Robot Palletizer Machine
-
Cup Filling Sealing Machine
-
Direct Drive Air Compressor
-
Reciprocating Piston Compressor
-
Oil Free Screw Air Compressor
-
Oil Free Piston Air Compressor
-
Air Compressor Head
-
Gasoline Portable Generator
-
Air Compressor Spare Parts
-
Fill Seal Packaging Machine
-
Mr.Isaac AsareOlar and the technical team at Xianyang Chic Machinery Co., Ltd were quick to answer questions and walk the Installation team through it all. In the end, the machine is working fine, and we are happy with this purchase.
Keywords [ 3 in 1 water filling machine ] match 420 Products.
HCZ-130 Horizontal Carton Storage Packing Machine For Blister And Bottles, Cosmetics
| Production Capacity: | 50-130cartons/min |
|---|---|
| Box. Max.size: | 200×90×80mm(LxWxH) |
| Box.min .size: | 55×20×12mm(L×W×H) |
Erector Corrugated Box Packing Machine ZYK-09 Horizontal Carton Storage
| Type: | ZYK-09 |
|---|---|
| Carton Size: | (L)250-400(W)180-320(H)150-350mm |
| Tape Width: | 48mm |
Automatic Paste Mask Cartoning Machine HCZ-120T Four Sides Sealed Bag Packing
| Type: | HCZ-120T |
|---|---|
| Production Capacity: | 50-130cartons/min |
| Box Quality: | 250-350g/m²(As The Carton Size And Decide) |
HCZ-80 Multi Automatic Cartooning Machine For Blisters Bottles And Cosmetics
| Type: | HCZ-80 |
|---|---|
| Production Capacity: | 50-90cartons/min |
| Box Quality: | 250-350g/m²(As The Carton Size And Decide) |
Multifunction Automatic Lights Cartoning Machine AC220V 50Hz HCZ-80
| Production Capacity: | 50-70cartoons/min |
|---|---|
| Box Quality: | 250-350g/m²(As The Carton Size And Decide) |
| Box Max Size: | 200×90×80mm(L×W×H) |
Cartooning/Heat Shrink wrapping packaging machine HCZ-BX for LED
| Type: | HCZ-BX |
|---|---|
| Production Capacity: | 15-30bags/min |
| Box Quality: | 250-350g/m²(As The Carton Size And Decide) |
Multi Automatic Cartooning Machine HCZ-130H For cosmetics boxing packing machine
| Type: | HCZ-130H |
|---|---|
| Production Capacity: | 50-100cartons/min |
| Box Quality: | 250-350g/m²(As The Carton Size And Decide) |
High Speed Full Automatic Packaging Machine GZB-Z60 For Re Packaged Aluminum Plastic Blisters
| Type: | GZB-Z60 |
|---|---|
| Production Capacity: | 30-100bags/min (Depending On Packing Materials) |
| Packing Size: | L80-180mm,W30-110mm,H5-35mm(Designed Accoding To Users'requirements) |
Automatic Shrink Packaging Machine BL-550A for groups of food ,drinks and cosmetics
| Packaging Speed: | 20-30bags/min |
|---|---|
| Packaging Material: | PO,POF Film |
| Power Supply: | 380V/50Hz.220V/60Hz |
3D Transparent Film Packaging Machine Box Cosmetics Packaging Machine
| Production Capacity: | 30-100bags/min |
|---|---|
| Packaging Material: | BOPP、PVC Film |
| Package Size: | L:60-130mm W:40-100mm H:10-40mm |

